Obavijest o promociji prvostupnika geografije

OBAVIJEST O PROMOCIJI

PRVOSTUPNIKA GEOGRAFIJE

Poštovani prvostupnici,

promocija prvostupnika geografije održat će se

u petak 18. lipnja 2021. u 11 i u 12 sati (dvije grupe)

u svečanoj dvorani 117 na Novom kampusu.

Mole se studenti da ako su tijekom preddiplomskog studija obavljali neke aktivnosti koje bi se mogle unijeti u dopunsku ispravu o studiju (npr. boravak na mobilnosti, demonstratura na kolegiju, predstavnik studenata…) da u odjelno tajništvo najkasnije do 1. lipnja 2021. dostave potvrde o istima (dovoljno je poslati scan na mail).

Troškovi promocije iznose 100,00 kn, a obuhvaćaju izradu diplome i dopunske isprave o studiju. Ukoliko studenti žele i promocijsku kapu s otisnutim logom Sveučilišta u Zadru trebaju uplatiti dodatan iznos od 80,00 kn.

Zbog organizacije same promocije i epidemioloških mjera koje su na snazi studenti trebaju potvrditi svoj dolazak ili nedolazak na promociju najkasnije do 10. lipnja 2021. godine.

U skladu s trenutno važećim epidemiološkim mjerama vezanim uz organizaciju događanja u zatvorenim prostorima, dozvoljeni ukupni broj osoba je 25 pa napominjemo da nažalost prisustvo gostiju nije dozvoljeno.

Za sva dodatna pitanja  molimo da se javite u odjelno tajništvo na tel: 023 345-013 ili na e-adresu: apotocnjak@unizd.hr

POPIS PRVOSTUPNIKA

1. grupa