Obrana diplomskog rada studentice Marije Župan

Na sjednici Stručnoga vijeća Odjela za geografiju dana 14. 4. 2020. donesena je odluka o imenovanju povjerenstva za obranu diplomskog rada studentice Marije Župan, pod naslovom Ekološka poljoprivreda kao čimbenik budućeg gospodarskog razvoja Ličko-senjske županije, u sastavu:

1. prof. dr. sc. Željka Šiljković, predsjednica povjerenstva
  2. izv. prof. dr. sc. Marica Mamut, mentor
  3. doc. dr. sc. Denis Radoš, član
  4. izv. prof. dr. sc. Anica Čuka, zamjenski član.

Obrana navedenoga diplomskog rada održat će se u petak, 28. svibnja 2021. god. s početkom u 16 sati.