TikTok Poziv - UNIZD Reel Life

Svi UNIZD kreativci napokon imaju priliku pokazati svoj talent! 😊

Pozivamo sve kreativne studente Sveučilišta u Zadru koji dijele strast prema snimanju i montaži video sadržaja da se pridruže našem video natječaju.

Potrebno je osmisliti i snimiti do pet kratkometražnih uradaka, svaki duljine do najviše jedne minute, koji prikazuju različite aspekte studentskog života na Sveučilištu u Zadru.

Ovo je jedinstvena prilika za vas da istražite svoje kreativne ideje i pretvorite ih u djelo, pokažete svoje vještine u produkciji video sadržaja i stvorite nezaboravne trenutke za publiku. Najbolje ocijenjene radove očekuju i sjajne nagrade!

Evo još nekoliko važnih informacija o natječaju:

Rok za prijavu: Prijave se primaju do 1. ožujka 2024. do 16.00 sati.

Pravila i smjernice:

- Svaki sudionik u natječaju treba biti student Sveučilišta u Zadru, upisan u tekuću akademsku godinu.

- Svaki sudionik može poslati do pet kratkometražnih uradaka, svaki duljine do jedne minute.

- Video materijali moraju biti originalni i ne smiju ni na koji način kršiti tuđa autorska prava.

- Potrebno je obratit pažnju na tehničku kvalitetu snimaka i montaže.

- Sve prijave trebaju biti označene imenom autora i kontakt informacijama (e-mail, odjel).

- Radove je potrebno poslati do zadanog roka ovdje

Svi pristigli materijali će biti ocijenjeni od strane stručnog žirija, a najbolji će biti nagrađeni i objavljeni na službenim stranicama Sveučilišta u Zadru.

Ovo je iznimna prilika da pokažete svoj kreativni potencijal i steknete priznanje za svoj rad. Pozivamo vas da se prijavite i pokažete svijetu svoje redateljske i snimateljske vještine.

Za sva dodatna pitanja ili informacije, obratite se putem e-mail adrese objave@unizd.hr

Radujemo se vašim prijavama i očekujemo vaše inspirirajuće uratke!